Ons Team

Het team van Van Daal Makelaardij helpt u in de wirwar van zaken die u moet regelen als u een huis koopt of verkoopt. Van de eerste bezichtiging tot de eigendomsoverdracht bij de notaris: wij zijn er voor u. Dagelijks staat ons enthousiaste team voor u klaar.

Jan Paul van Daal

Jan Paul van Daal

NVM Register Makelaar Taxateur, directie

janpaul@vandaalmakelaardij.nl

Sander Kerkhof

Sander Kerkhof

NVM Register Makelaar Taxateur

sander@vandaalmakelaardij.nl

Jacqueline Papendrecht

Jacqueline Papendrecht

Register Makelaar Taxateur, lid NVM Business

jacqueline_p@vandaalmakelaardij.nl

Jan Versteegh

Jan Versteegh

Kandidaat Makelaar (KRMT)

jan@vandaalmakelaardij.nl

Heidi Roest

Heidi Roest

Assistent Makelaar

heidi@vandaalmakelaardij.nl

Bas Szabo

Bas Szabo

Kandidaat Makelaar (KRMT)

bas@vandaalmakelaardij.nl

Max Leenders

Max Leenders

Kandidaat Makelaar (KRMT)

max@vandaalmakelaardij.nl

Anita Jol

Anita Jol

Office Management

anita@vandaalmakelaardij.nl

Jacqueline van Dorp

Jacqueline van Dorp

Secretariaat

jacqueline@vandaalmakelaardij.nl

Donna Kunz

Donna Kunz

Secretariaat

Donna@vandaalmakelaardij.nl

Babet Lagerwerf

Babet Lagerwerf

Secretariaat

babet@vandaalmakelaardij.nl

Roelant Feldbrugge

Roelant Feldbrugge

roelant@vandaalmakelaardij.nl
+

Huis verkopen?

Weet waar je aan toe bent

Doe de verkooptest!