Ons Team

Het team van Van Daal Makelaardij helpt u in de wirwar van zaken die u moet regelen als u een huis koopt of verkoopt. Van de eerste bezichtiging tot de eigendomsoverdracht bij de notaris: wij zijn er voor u. Dagelijks staat ons enthousiaste team voor u klaar.

https://storage.googleapis.com/s1media/employee/5d722efb48711203581b1145.jpg

Jan Paul van Daal

NVM Register Makelaar Taxateur, directie

janpaul@vandaalmakelaardij.nl

https://storage.googleapis.com/s1media/employee/5d722fc748711203581b1965.jpg

Sander Kerkhof

NVM Register Makelaar Taxateur

sander@vandaalmakelaardij.nl

https://storage.googleapis.com/s1media/employee/5d72306548711203581b1966.jpg

Jacqueline Papendrecht

Register Makelaar Taxateur, lid NVM Business

jacqueline_p@vandaalmakelaardij.nl

https://storage.googleapis.com/s1media/employee/5d72418748711203581b92ec.jpg

Jan Versteegh

Kandidaat Makelaar (KRMT)

jan@vandaalmakelaardij.nl

https://storage.googleapis.com/s1media/employee/5d7241c748711203581b92ed.jpg

Heidi Roest

Assistent Makelaar

heidi@vandaalmakelaardij.nl

https://storage.googleapis.com/s1media/employee/5d7241ef48711203581b92ee.jpg

Bas Szabo

Kandidaat Makelaar (KRMT)

bas@vandaalmakelaardij.nl

https://storage.googleapis.com/s1media/employee/5d72422648711203581b92ef.jpg

Anita Jol

Office Management

anita@vandaalmakelaardij.nl

https://storage.googleapis.com/s1media/employee/5d7242f148711203581b92f2.jpg

Jacqueline van Dorp

Secretariaat

jacqueline@vandaalmakelaardij.nl

https://storage.googleapis.com/s1media/employee/5d72431648711203581b92f4.jpg

Marcella Pruim-Houkamp

Secretariaat

marcella@vandaalmakelaardij.nl

https://storage.googleapis.com/s1media/employee/5d72433148711203581b92f5.jpg

Karin Bennema

Nieuwbouw en projectadvies

karin@vandaalmakelaardij.nl

https://storage.googleapis.com/s1media/employee/5d72439548711203581b92f6.jpg

Roelant Feldbrugge

roelant@vandaalmakelaardij.nl
+

Huis verkopen?

Weet waar je aan toe bent

Doe de verkooptest!