Verkocht

W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft


€ 325.000 k.k.

W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-0
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-1
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-2
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-3
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-4
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-5
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-6
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-7
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-8
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-9
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-10
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-11
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-12
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-13
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-14
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-15
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-16
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-17
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-18
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-19
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-20
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-21
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-22
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-23
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-24
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-25
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-26
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-27
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-28
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-29
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-30
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-31
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-32
W.H. van Leeuwenlaan 142, Delft foto-33
arrow-left
arrow-right

Succesvol Verkocht!

Deze woning is succesvol verkocht. Ook verkopen of juist op zoek naar een huis? Van Daal Makelaardij Delft is je graag van dienst.

Vertel me meer
energielabel
Energielabel
G
type
Woningtype
Portiekflat
oppervlakte
Oppervlakte
65m²
perceel
Perceel
n.v.t
kamers
Aantal kamers
3
vraagprijs
Vraagprijs
€ 325.000 k.k.

Omschrijving

Leuke woning met (meegesplitste) kapverdieping (ca. 35m2) om naar eigen idee en smaak op te knappen!

Dit top-appartement beschikt over een lichte woonkamer met een ruim en zonnig voorbalkon; fraai en vrij uitzicht over veel groen aan de voorzijde; twee slaapkamers; balkon aan de achterzijde en een zeer royale berging in de onderbouw van het complex.

De W.H. van Leeuwenlaan is gelegen aan de rand van het Agnetapark en de gewilde woonwijk Hof van Delft, dichtbij het historische centrum van Delft, het sportfondsenbad, Wilhelminapark, supermarkten, openbaar vervoer, basisscholen, middelbaar onderwijs en de Technische Universiteit. Sportclubs (o.a. tennis en hockey) bevinden zich op korte (fiets-)afstand en de ligging is gunstig ten opzichte van de uitvalswegen A4, A12 en A13.

De indeling is als volgt:

Afgesloten entree met bellentableau, brievenbussen en trappenhuis naar de 3e woonlaag.

2e verdieping:
Entree, hal met meterkast, kastruimte en toegang tot de verschillende ruimtes. Lichte en ruime woonkamer met toegang tot een groot en zonnig voorbalkon met uniek en vrij uitzicht op veel groen. Ruime voorslaapkamer met vaste inbouwkast en (mede) toegang tot het voorbalkon. Nette, doch eenvoudige toiletruimte (duoblok) met fontein. Ruime keuken met eenvoudig keukenblok, prima bergruimte, vaste inbouwkast en toegang tot het achterbalkon. Ruime achterslaapkamer met vaste kast en doorloop naar een nette badruimte, voorzien van douchegelegenheid, vaste wastafel en wasmachine-aansluiting.

In één van de kamers is een luik gemaakt waardoor je de (onbevloerde) riante kapverdieping kunt bereiken, die nu is ingedeeld met 2 vertrekken. Deze ruimte (hoge nokhoogte) biedt alle mogelijkheden in te richten met meerdere vertrekken, zoals bijvoorbeeld slaapkamers, bergruimte, dakkapel/raam en badruimte.

Bijzonderheden / kenmerken:
- Ideaal appartement met (meegesplitste) kapverdieping om op te knappen.
- Veel uitbreidingsmogelijkheden aanwezig, o.a. extra slaapkamers, dakkapel, ed.
- Zeer royale (eigen) berging in de onderbouw van het complex aanwezig.
- Rondom voorzien van houten kozijnen met dubbele beglazing.
- Niet-bewoners, -materialen en -ouderdomsclausules zijn van toepassing.
- Verwarming middels CV- Moederhaard, warmwater via (huur) geiser.
- Gebruikersoppervlakte van (meegesplitste) onbevloerde zolder ca. 35m2.
- Kleinschalig appartementen complex.
- Actieve VVE met een bijdrage van ca. € 134,75 per maand.
- Gelegen op eigen grond. Woonoppervlakte appartement ca. 65m2.
- Asbestclausule van toepassing.

Oplevering in overleg

Deze informatie is een uitnodiging tot het doen van een bod. Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens kunnen geen rechten worden ontleend en opgegeven afmetingen zijn indicatief.

Ontdek ons actuele aanbod

Roland Holstlaan 1065, Delft
energielabel
D
oppervlakte62m²
slaapkamers1 kamers
€ 275.000 k.k.
Adama van Scheltemaplein 43, Delft
energielabel
F
oppervlakte116m²
slaapkamers4 kamers
€ 375.000 k.k.
De Vlouw 62, Delft
energielabel
F
oppervlakte93m²
slaapkamers3 kamers
€ 330.000 k.k.
verkopen Created with Sketch.

verkooptest

Huis verkopen

Uw huis verkopen? Bij voorkeur zo snel mogelijk en voor de beste prijs natuurlijk! Zonder dat het u tijd en moeite kost. En vanzelfsprekend met een correcte afhandeling. Weet waar je aan toe bent!

Doe de verkooptest

kopen Created with Sketch.

aankoop

Huis kopen

Als u een huis bezichtigt krijgt u vrijwel altijd te maken met de makelaar van de verkoper. Neem daarom bij een tweede bezichtiging uw eigen NVM Aankoopmakelaar in de arm die alleen uw belangen behartigt...

Aankoop afspraak maken

zoekopdracht Created with Sketch.

zoekopdracht

U zoekt, wij vinden

Meld u aan voor onze zoekservice. Geef uw woonwensen door en wij mailen u de woningen die aan uw zoekwensen voldoen. U blijft dus altijd op de hoogte.

Zoekopdracht maken